В Православному Душопіклувальному Центрі ім. Георгія Побідоносця м. Києва, застосовується терапія, що розділяється на три реабілітаційні етапи:

  • Адаптаційний –у залежного активують процеси, пов’язані з відновленням мозку і організму в цілому (фізичні та психологічні фактори). Прокидаються такі давно забуті звички, як: охайність, чесність, працездатність, креативність та творчість.

  • Інтеграційний –у залежного поступово зароджуються нові звички та змінюється сприйняття навколишнього світу. Відбувається сприйняття змін, відновлюється адекватне оцінювання ситуацій. Стабілізаційний – говорить сам за себе, усі попередньо сформовані у залежного звички та принципи, переходять у стадію регулярності. Тобто людина починає використовувати ті знання, що були набуті на реабілітації, застосовуючи їх вже на практиці.

Проходячи усі етапи одужання в Православному Душопіклувальному Центрі ім. Георгія Побідоносця – людині випадає шанс успішно боротися із своєю проблемою в подальшому житті. Завдяки тим інструментам, що дає організація - можна тверезо оцінювати речі та свої можливості, а реакція на різні проблеми стає тверезою.

Також не менш важливими є мотиваційні заходи, які стимулюють залежного залишатися тверезим та проходити повний курс реабілітації в подальшому. Такими заходами є:

  • Семінари-тренінги для залежних та спів залежних.

  • Групи взаємопомочі.

  • Терапевтичні табори (терапевтичний з’їзд реабілітантів з усіх куточків України).

  • Спільне дозвілля в тверезій атмосфері (футбол, волейбол, пляж тощо).

Професійне лікування у Реабілітаційному Центрі Георгія Побідоносця м. Києва – проводиться у комплексі, та поетапно: від медикаментозного зняття гострої абстиненції – до роботи із психологічними та духовними проблемами на терапевтичних групах і консультаціях.

Проблема наркозалежності молоді досить розповсюджена в Україні. А останні надходження «новинок» на ринку наркотичних речовин - потребують негайного втручання й навіть відразу лікування залежних.

В Православному Душопіклувальному центрі ім. Георгія Побідоносця допомагають впоратися із різноманітними проблемами, які стосуються залежності близької для вас людини.

Що менше часу буде втрачено на бездіяльність – то більше шансів – на одужання!