Православний Душепіклувальний центр у м. Києві – може надати допомогу на всіх етапах лікування залежності - від кодування, до подальшого медикаментозного та психологічного втручання. Саме в ракурсі комплексного підходу профілактики та відновлення організму від токсичних речовин що були вжиті раніше, можна домогтися значних результатів в одужанні.

Дійсно, деякі методи кодування здатні позбавити від потягу випити на довгий період, за дуже короткий проміжок часу. Та треба розуміти, що подібні речі повинні проводитися на відповідному кваліфікаційному рівні, у спеціально відведених для цього закладах.

Православний Душопіклувальний центр ім. Георгія Побідоносця пропонує один із найкращих на сьогоднішній день підходів до кодування. Шляхом введення внутрішньовенної ін’єкції, спеціально підібраний препарат – посилює усі хімічні процеси організму та сприяє активному очищенню кров’яних судин від спиртових фракцій.

Найбільший успіх даного виду кодування полягає в тому - що ферменти, які містяться в ін’єкції – сприяють виробленню у алкоголіка умовного рефлексу. І навіть найменша кількість алкоголю буде викликати у нього відразу та приступи нудоти від будь-якого спирту.

Тому Православний Душепіклувальний Центр м. Києва – це місце, де робота психологів та наркологів, разом із терапією - дає один із найкращих результатів, як на етапі одужання, так і в подальшому житті.